Doprovodné programy pro děti


DŘEVÁČEK – malý kutil

Připravujeme kroužek ……….kde se bude vaše dítě seznamovat se základy opracovávání dřeva, základy malby na dřevo společně s papírem, dýhou, lesními doplňky. Děti budou vedeny k úctě ke kráse, k přírodě i historii, budeme hrát deskové hry, a v létě můžeme nabídnout občasné setkání se zvířaty (koně).

Pravidelné setkání bude probíhat v budově LESNÍ ZÁMEK na Ježníku (bývalý Ozon) jednou týdně, ve středu, od 16:30 do 18:30 hod.

Pokud by Vás tenhle volnočasový kroužek zajímá, napište nám: [email protected]
EXPOZICE PANENEK

PŘIPRAVUJEME …………. pro vás novou expozici, kterou již několik let paní Vroblová tvoří, původně ji tahle činnost pomáhala překonat životní nesnáze, ale vše se později v dobré obrátilo a sbírku dnes prezentuje s nadšením. Sbírka panenek a kočárků začala být docela objemná, a když přišla možnost vytvořit první výstavu v Uválně u Krnova, stalo se tak. Vývoj sbírky si brzy žádal větších prostor, což nabídla Villa Kaffe v Krnově.

Držte nám palce, ať se nám vše brzy v nových prostorách Lesního zámku na Ježníku podaří, upravit místnosti, naistalovat novou elektroinstalaci a světelné rampy, podlahové krytiny, umístit vitríny a všechny panenky a kočárky vystavit.
EXPOZICE AUTOMODELŮ

PŘIPRAVUJEME …………Sbírku automobilových modelů pro vás tvoříme od roku 2020, kde prvním impulzem bylo vytvořit zábavu pro děti rodičů, kteří si prohlížejí expozici nábytku a jejich dítě se nudí. Měli jsme ambice dosáhnout co nejrychleji čísla sbírky, přesahující 1000 modelů, což se podařilo již po 15 měsících. Pohled na kompletní sbírku modelů v měřítku 1:64, spíše připomínalo hračkářství a tak jsme začali kupovat modely ve větším měřítku 1:16 / 1:18 / 1:24 až 1:43, abychom lépe navodili atmosféru hodnou muzejní povahy a hodnoty.

Ukázka napříč měřítky modelů od 1:16 / 1:24 / 1:43 až po 1:64.V připadě zájmu finančně podpořit doprovodné programy pro děti, Expozici automodelů či Expozici panenek, si můžete přesně vybrat, kde budete chtít umístit vaše jméno a příjmení nebo název firmy, jaký typ modelu, panenky. Tak získáte čestné místo mezi STRÁŽCI KRÁSNÉ HISTORIE.

Zde je uvedeno číslo našeho účtu : 112358111/2010

Rádi uvítáme konzultaci, kde bychom vše přesněji ujasnili.

Děkujeme.