Přispějte prosím a podpořte získání nového exponátu

Přispějte prosím a podpořte získání nového exponátu

Staňte se součástí růstu našeho muzea.

Na našich sociálních  sítích, Facebook a Instagram, je vás už skoro 2000 sledujících, což je úžasné ……a pro podporu k získání nového vzácného exponátu do naší péče, by stačilo, kdyby pouze 100 sledujících z vás ………………………………… nám darovalo 200 Kč

Máme možnost v Rakouské republice zakoupit

HOUPACÍ KŘESLO – THONET Nr: 12

v originálním stavu, které hledáme několik let.

Vzhledem k investicím do oprav nové budovy v Krnově / výstavbě nových expozic, které dodávají historickému nábytku skvělý prostor k vyniknutí / investicím do nových restaurátorských dílen pro renovaci našich exponátů a pro konání Kurzů restaurování pro začátečníky, také samozřejmě pro naše studenty SSPV Renova, z.ú.

……………………………………… nám díky těmto důležitým aktivitám chybí nemalá část financí.

Začínáme nabízet k prodeji některé méně vzácné exponáty z depozitu, ale přijde nám to kontraproduktivní, tak tedy proto jsme se rozhodli pro tuhle veřejnou žádost.

Každý, kdo přispěje, jako fyzická / právnická osoba, bude zapsán u tohoto nového exponátu na LISTINĚ DÁRCŮ a stanete se automaticky Strážcem krásné historie.

Chceme o tom všem natočit video, tak nám držte palce, ať se vše povede.

Můžete nás podpořit darem v libovolné výši bankovním převodem na účet: 112358111/2010

Pokud chcete finanční dar odečíst ze základu daně, je to samozřejmě možné, pokud přesáhne částku 1000 kč. u fyzické osoby a pokud u právnické osoby přesáhne částku 2000 Kč. ………………… jsme nezisková organizace.

ZVLÁDNEME TO SPOLEČNĚ ?